• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ОСВІТА
  • Можливості електронних засобів та дистанційних технологій для дітей, які перебувають на довгостроковому лікуванні
Можливості електронних засобів та дистанційних технологій для дітей, які перебувають на довгостроковому лікуванні

З якими труднощами в навчанні стикаються педагоги, батьки, діти з онкопатологією?


ПРОБЛЕМИ:

1. Довго тривалість та інтенсивність лікування в сфері дитячої онкології послаблює можливість організації педагогічної реабілітації, як наслідок-соціальна ізольованість.

2. Низький рівень обізнаності в сфері культури освітнього процесу в віртуальному просторі з використанням Інтернет технологій.

3. Брак загально інформаційної та методичної підтримки на допомогу в роботі вчителям і керівникам навчальних закладів, батькам і школярам з особливими потребами, що мають онкопатологію.

ВИКОНАНІ ЗАВДАННЯ У МЕЖАХ ПРОЕКТУ:

  1. Створені рекомендації що до можливостей використання освітніх Інтернет ресурсів
  2. Навчання волонтерів специфіки виконання робіт.
  3. Проведено установчий круглий стіл
  4. Навчання батьків користуватися дистанційними технологіями навчання, через відкриті інтернет ресурси.
  5. Проведенно заняття з англійської мови з використанням арт -терапії для дітей з онкопатологією
  6. Проведенно семінар для представників освіти, громадських організацій, волонтерів, ЗМІ

/Files/images/proekt_dist_anglmova/vol_4.JPGРеалізація проекту відбулася завдяки підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, Сумському державному університету, кафедра германської філології, завідувач кафедри кандидат філологічних наук, доцент І.К. Кобякова; факультету підвищення кваліфікації та післядипломної освіти, заступник декана кандидат педагогічних наук О.В.Купенко, інформаційно-методичний супровід Інформаційно-методичним центром управління освіти і науки Сумської міської ради, директор Г.Д. Плахотнікова, завідувач міської психолого-медико-педагогічної консультації Н.В.Скворча, Сумському обласному центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, директор О.М. Сущенко на базі Сумської обласної дитячої клінічної лікарні (СОДКЛ), онко-гематологічного відділення, завідувач Нікітенко Л.К.

В межах проекту була видана брошура «Можливості електронних засобів та дистанційного навчання для дітей, які перебувають на довгостроковому лікуванні», де зібраний досвід залучених експертів та студентів СумДУ.

Електронна версія брошури

Електронна версія буклету

Кiлькiсть переглядiв: 398

Коментарi